Milano Moda Haftası Giorgio Armani

Milano Moda Haftası Giorgio Armani Milano Moda Haftası Giorgio Armani MODACI
Milano Moda Haftasıda Giorgio Armani koleksiyonu spor giyim tarzını ön planda tuttu. Giorgio Armani sporda centilmenlik örneğini gerçek bir tema ile sundu.

Milano Moda Haftası Giorgio Armani 2013 Koleksiyonu


Armani koleksiyonunda kullandığı keten kumaş başta olmak üzere örme kumaşlarada yer veren Giorgio Armani spor kıyafetlerde trikoyuda ihmal etmedi.Milan'da hemen hemen her podyum üzerinde görülen Armani spor tarzı ile defilesinde spotrmen bir görüntü sundu.

Giorgio Armani


Armani erkeklerin daha çok kullandığı spor kıyafetlere özen gösteren bir defile oluşturmuş.Spor kıyafetler gündelik olduğundan genelde çok kullanılır.Rahatlığıda işin içine girdiğinde vazgeçilmez olur.jeanler ve gömlekler gardolabın büyük bir kısmını tamamlar.Günlük giyimde ise genelde deri ceket ve spor pantalonlar tercih edilir. Gündelik hayatı baz alan Giorgio Armani 2012/13 sonbahar yaz koleksiyonunu canlandırmış.Gardolablarda mutlaka olması gereken kıyafetler arasında jeanlar,pantalonlar ve spor tarz tşort yer almalıdır.

Jeanpaul Gaultier


Media

Milano Moda Haftası Giorgio Armani MODA DEFİLESİ

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!