Balmain 2012/13 Yaz Trendleri

Balmain 2012/2013 Yaz Trendleri Balmain 2012/2013 Yaz Trendleri Balmain
Designer Olivier Rousteing çizgisi bayanda olduğu kadar erkek koleksiyonunda da çok başarılı.Çizgisinden asla ödün vermeyen Olivier Rousteing her sene yeni tarzı ile moda tutkunlarına zevkle izleyecekleri bir koleksiyon sunumu yapıyor.

Balmain Tarzı


Balmain 2012/13 yaz koleksiyonunda Askeri tarzı ile sevdiklerini büyüleyen Olivier Rousteing kuplarındaki Asker tarzı olan körüklü cepler,çıtçıtlı kapaklar,kemer ve apoletllerle birlikte  tip 5 fermuarlı asker tarzını ortaya koyan Olivier Rousteing pantalonlardaki nervur espirileri ile de kendinden bahsedilecek bir koleksiyona imza atmış.

Balmain Olivier Rousteing

 Asker çizgisi
Balmain 2012/13 yaz koleksiyonunda  derilerle oluşturduğu garni kombinasyonu harika her zaman deri kuplar koleksiyona  ayrı bir hava katmıştır.Her sene olduğu gibi bu senede Balmain erkek koleksiyonunda kendinden çokca bahsettirecek modacıların yakından takip etiği Balmain bu senede aynı kulvarda devem edecek  bir koleksiyon hazırlamış.

Moda Balmain
Balmain kumaş seçimlerindeki başarısını aksesuardada gösterirken erkek koleksiyonunda sadeliği tercih ediyor.Bayan koleksiyonlarındaki deri ceketlere bolca çakma çivi aksesuarı kullanan Balmain erkek koleksiyonun da sadelikten yana tercihini kulannmış.Ben gerçekten Balmain 2012/13 yaz koleksiyonunda Askeri tarzını çok beğendim.sizleri bilemiyorum yorum yazarsanız  tartışabiliriz.

Moschino koleksiyonunu incelemek istermisiniz: modablackk.com
Görsellerin devamınıwww.wgsn.com'da bulabilirsiniz.Site içerisindeki görseller hiç bir yayın kuruluşunda yayınlanamaz.Tüm hakları saklıdır. Aksi durumlarda kişi veya kurumlara yasal düzenleme uygulanacaktır.
Kaynak: http://www.wgsn.com

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!