Catimini’den Metaforik Elbise

Catimini’den  Metaforik Elbise Catimini’den Metaforik Elbise MODA
Çocuk modasının öncü isimlerinden Catimini, yılbaşına özel tasarladığı elbisesi ile yine farklılığını ortaya koyuyor. Küçük hanımların modlarına göre değiştirebileceği elbise, ışıltılı düğmeleri ve cıvıl cıvıl çiçekleri ile küçük hanımları çiçek bahçesine götürüyor.

Catimini’den Yılbaşına Özel Metaforik Elbise


Catimini kızları, yılbaşı gecesi için özel olarak tasarlanan elbisenin içinde çiçeklerin büyüsüne kapılıyor ve ışıltılı düğme detaylarıyla gecenin gözdesi oluyorlar. Yıldız ve çiçek şekilli ışıltılı düğmelerin omuz kısmından çağlayan gibi aktığı elbise, takılıp çıkarılabilen çiçekler ile de kendi stilini yaratmak isteyen kız çocukların yılbaşı gecesinde tercihi oluyor.

Catimini’nin Cantası


Ayrıca, özel çantası ile sunulan Catimini’nin bu özel elbisesi küçük hanımların moduna göre de değişebiliyor. Küçük hanımlar çiçekleri ister elbisenin yaka kısmına ister etek ucuna takarak yılbaşı gecesindeki modlarına göre kendi stillerini yaratabiliyorlar.Aynı zamanda Catimini’nin 40. yılına özel 40 tasarımdan 39. olan bu elbiseye 279 TL satış fiyatı ile İstanbul Trump Towers’teki mağazasından sahip olabilirsiniz.

www.modablackk.com

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!