BG Store'den İtalyan Esintileri FASHİON
Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(0 Oylar)
BG Store yeni mağaza konsepti ile çağın dinamizmini yakalıyor. Müşterilerine rahat alışveriş ortamı sağlamak için farklılaşmaya giden, yenilenmenin ve değişimin gücüne inanan BG Store, yepyeni bir mağazacılık deneyimiyle müşterilerini karşılayacak.

BG Store Farkı


Hazırlanan yeni konseptte ışıklandırma ve aydınlatma uygulamalarıyla ferahlayan reyonlarda, ürün odaklı bir yerleşime gidildi. Ürünlerin daha fazla ön planda olduğu tasarımda, gözü yormayan, sıkmayan, beyaz renk ağırlıklı bir konsept kullanıldı.Mağazanın yeni yüzünün ilk uygulamalarına başlandı.

BG Store Mağaza Tasarımları


BG Store mağaza tasarımlarını yenileyerek ilk konsept mağazasını Kuşadası müşterilerinin beğenisine sundu. Yeni mağaza, ilk olarak İstanbul Akvaryum’da görücüye çıktı. 2000 yılında İstanbul Akmerkez’de açtığı ilk mağazası ile çocuk black porn giyiminde fark yaratan B&G Store, yıl sonuna kadar Konya Kentplaza, Marmara Park, Ankara Armada ve Bakü mağazalarını da açmayı planlıyor.


Doğal Alçakgönüllü ve Zari
BG Store, bu kış minik kız çocuklarına prensesler gibi yaklaşıyor. Kız çocukları için hazırlanılan B&GStore Baby Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda bebek pembesine gold rengi baskılar eşlik ediyor. Bebek pembesinin şıklığı ise dantel, tül ve kürk gibi materyaller kullanarak tamamlanıyor. BG Baby, giysilerde bebek hissini arttırmak amacı ile celebrity nude kız çocukları koleksiyonunda ceylan grafiğine ağırlık veriyor.

Red Teması ile Kırmızı Başlıklı Kız Şehirde
Kız bebekler essay writing service için hazırlanan Red temasında ise bu sezon trend olan kırmızı renk, çiçekli sulu boya efektli kumaşla birleşiyor. Şıklığı arttırmak için silver simli kaşe, interlok ve kadife kumaşlar seride kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Grafiklerde ise kış izlenimi ve yumuşaklığı vermek için flok baskı tekniği göze çarpıyor. Kız elegant grubunda şıklık en vazgeçilmez unsur. BG Baby şıklıktan taviz vermemek için elegant grubunda gold isimli dokuma kumaş kullanıyor.

ÇOCUK MODASI 

Etiketler


Yorum Ekle