Zara'dan Sıra Dışı Tasarımlar

Zaradan Sıra Dışı Tasarımlar Zaradan Sıra Dışı Tasarımlar Çocuk modası
Modanın sade ve zamansız stili sigara paça tarzı bu sezon birbirinden şık ve dikkat çekiçi trend ürünleri ile ön plana çıkıyor.Dünya markası zara 2012/13 sonbahar kış modeleri eğlenceli  moda tasarımlarını sunuyor.

ÇOCUK MODA STİLİ


Modanın en güçlü ilham kaynağı olan dönemsel ürünler sezonun farklı ve nostaljik tredini oluşturuyor.Erkek çocukları dönem filminden çıkmış misali sonbaharın stil sahipleri olacak.Modanın değişmeyen yüzü Zara bu sezon kırmızı,turkuaz,ekru,fume renklerle modanınvazgeçilmez renkleri siyah ve beyaz tonları ile bütünleşiyor.

MODA TUTUKUSU


Romantik ve gündelik bir "stil moda"nın ilham perisi Zara Fransız modasından sokak modasına kadar her yerden ilham alıyor.Tasarımları büyükleri bile kıskandıracak güzelikte. Çocukların rahatlığı sağlıklı ve özgürlüğü için özgün koleksiyon hazırlayan Zara yeni sezoda küçük beylere ve bayanlara modanın şıklığını çeket,pantalon,elbise,ekose bluz ve trenç gurubu ile çocukların gözdesi olacağa benziyor.

Çocuk markası civil:  modablackk.com

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!