Civil Çocuk Giyim Çocuk modası
Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(1 Oy)
Çocuk marketler zinciri, tekstil, kozmetik, aksesuar ve anne ürünlerinde müşterilerine en sağlıklı ve en hijyenik ürünleri sunarken Kurban Bayramı’na özel kampanya ile çocukların ve annelerin de yüzünü güldürüyor.

Civil Kampanyası 


Kurban Bayramı’na özel fiyatlar ile Ekim sonuna kadar geçerli olacak kampanyada "Civil" çocukları ve aileleri sevindirecek. Kampanya kapsamında Beneti Sport Baskılı Sweet 25.50 TL, Hanko Kadife Pantolon,Örgülü Kazak ve Montlu 3lü takım 93.30 TL, HJW Gömlek,Mont ve Kot Pantolon 4lü takım 122.20 TL den satışa sunulacak.

Civil internet celeb sex tapes satışı


Aynı zamanda müşterilerine internetten alışveriş ve kapıda teslim ayrıcalığı da sunan "Civil" Made in İstanbul referansıyla başlı başına bir marka gücü ve etkisi oluşturuyor.Mağazalarında oyun parkları ile çocukların eğlenceli zaman geçirmesine de imkan tanıyan Civil, ilerleyen yıllarda, Anne  Bebek  Çocuk tekstil ürünleri sektöründeki eksikleri iyi gözlemleyerek, 2012 yılında toplam 35 şubeye ulaştı. Mağaza büyüklüğü 800 m2 ile 1400 m2 arasında olan civil’in bugün ulaştığı büyüklük ise toplamda 36 bin m2. "Civil" yüzde 100 yerli sermayeyle müşterilerine aynı zamanda internetten alışveriş, kapıda ödeme imkanı da cash advance sunuyor.

Benetton kızları: modablackk.com
Etiketler


Yorum Ekle