Cabani Yaza Tek Fiyatla Veda Ediyor

İş hayatının ve günlük yaşamın vazgeçilmezi Cabani yaz sezonuna tek fiyat indirimiyle veda ediyor. Seçkin, bir o kadar da rahat kadın koleksiyonu ayakkabılar 69.90 TL, erkek koleksiyonu ayakkabılar ise 99.90 TL’lik özel fiyatıyla Cabani mağazalarında.Cabani’nin İtalyan ve Türk tasarımcılarla ortaklaşa hazırladığı yaz koleksiyonu ayakkabılar spordan klasiğe geniş bir yelpazeye sahip

 İster günlük yaşantınızda ister iş hayatında her daim rahat edeceğiniz modellerde aklınız kalmasın diye ayakkabılar şimdi tek fiyat!

Kadınlar için tasarlanan topukludan düze, klasikten spora; ayakkabılar, terlikler ve sandaletlerin hepsi birbirinden rahat. Yüzlerce renk ve model çeşidini bir arada bulabileceğiniz Cabani her tür ayakkabı ihtiyacınıza cevap veriyor.
Erkekler de hem hafif ve ayağı terletmeyen, hem de rahat mı rahat klasik ve casual ayakkabıları Cabani’de bulabiliyor.
Cabani ayakkabıları saatlerce ayakta kalsanız bile yastıklı ve darbe emici topuk kısımları sayesinde eklemleri ve omurgayı sarsıntılardan koruyarak yorgunluk hissini azaltıyor. Ayakkabılarınız sayesinde günün sonunda daha dinamik ve keyif dolu zamanlar geçirebilirsiniz.
Kampanyalı ayakkabıları Nişantaşı, Avcılar Pelican Mall AVM, Laleli, Beyazıt ve İkitelli Cabani mağazalarında bulabilirsiniz.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!