Nike Flyknit Lunar1

Nike Flyknit Lunar1 Nike Flyknit Lunar1 Nike
Örgü Ayakkabı Nike Flyknit Lunar1+ Milli Atlet Aslı Çakır Alptekin’in katılımıyla İstanbul’da tanıtıldı.

Nike
Nike, ayağı ikinci deri gibi saran örgü yapısı ve ultra yumuşak Lunarlon köpük tabanıyla her adımda mükemmel bir koşu deneyimi sunan Nike Flyknit Lunar1+ modelini, altın madalyalı milli atlet Aslı Çakır Alptekin’in katılımıyla İstanbul’da tanıttı. Koşuseverlerin uğrak noktası olmaya hazırlanan, Türkiye’nin koşu temalı ilk mağazası Outrunner’da gerçekleştirilen toplantıda,dünyanın önde gelen atletlerinin kullandığı Flyknit teknolojisine sahip Nike Flyknit Lunar1+’ı sıradan bir koşu ayakkabısının ötesine taşıyan özellikleriyle ilgili bilgi verildi.

Aslı Çakır Alptekin
Toplantıya katılan başarılı sporcu Aslı Çakır Alptekin tanıtımı yapılan ürünle ilgili şunları söyledi.Son zamanlardaki tüm antrenmanlarımı Nike Flyknit Lunar1+ ile yapıyorum. Ayakkabı ayağımı sanki ikinci bir deriymiş gibi sarıyor. Bir koşucu için ayakkabının rahatlığı ve ayağın hareketlerine uygun olarak ayakla birlikte hareket etmesi çok önemli. Farkı hem ben hem de antrenörüm çok rahat gözlemleyebiliyoruz. Antrenmanlarımda performansımı azaltacak dış etkenlerden minimum etkilenerek maksimum düzeyde performans gösterebiliyorum.”
Outrunner mağazasından başlayan koşuya yoğun ilgi gösterildi.

Ürün bilgilendirme toplantısının ardından Ortaköy Sahili’nde gerçekleştirilen koşuya yoğun ilgi gösterildi.
Koşucuların malzeme ihtiyacını karşılamayı ve onlara ilham verici bir ortam sunmayı hedefleyen Outrunner mağazasının açılışı dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikte, mağazada 60 m²’lik alana sahip “Nike+ Run Club” (Nike+ Koşu Külübü) kapsamında üyelere tanınan ayrıcalıklar hakkında da bilgi verildi. Üyeliğin ücretsiz ve herkese açık olduğu kulüp kapsamında 7 Mart’tan itibaren her Perşembe saat 19:00’da mağaza önünden başlayacak koşulara katılmak isteyenler, konuyla ilgili tüm detaylara Nike Türkiye’nin Facebook sayfası facebook.com/nikerunningturkiye üzerinden ulaşabilecek.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!