Print this page

İnci 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

İnci 2013  İlkbahar Yaz Koleksiyonu İnci 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu AYAKKABI MODELLERİ
Bohem özgür ruhlu Nütopya, rugan derilerle yumuşak derinin dansı Uyanış, natürel deri ve süetlerin en yalın hali Esrarlı Göçebe ve canlı renkleriyle Renkli Rüyalar.

İnci 2013 İlkbahar Yaz koleksiyonu Varoluş Senfonisi.
İnci ana teması altında retro hippi stillerden, sadelik ve şıklığa, derinin en canlı en renkli halinden, ağırbaşlı yılan baskılı haline bir
varoluş senfonisi şehirli İnci kadınını bekliyor. İnci yeni koleksiyonunda, güneşin yüzünü gösterdiği, ruhumuzu ısıttığı bu günlerde pembe turuncular,sarı ve toprak tonları,uçuk pasteller,yeşil ve turkuvazın sarsıcı vurgusu ile bej ve mokanın muhteşem uyumuna şahit ediyor.

İnci’den Ayaklarınıza Baharı Yaşatacak Trendler.
Nütopya, ruhsal yönlerin gerçek dünyadan uzaklaşıp sıcak ve zengin renklerle yatıştırıcı ve davetkar bir cazibe oluşturduğu şiirsel bir dünya vaat ediyor. Bohem, özgür ruhlu kadınların tercih edeceği bu temada doğal deri ve renklerin birbiriyle uyumu göze çarpıyor. Aksesuarların ise rahat bir hissi yansıttığı ve retro hippi şekillendirmeler ile hayat bulduğu güneşli ışıl ışıl stiller özellikle pembe ve turuncuların oluşturduğu zengin renk yelpazesi ile harmanlanıyor. Platform sandaletler, astarsız bodrum sandaletleri ve loaferlardan oluşan bu tema rahatlık ve şıklığın bir arada olmasını isteyen kadınların vazgeçilmezi oluyor.

Platform mantar kaplı ayakkabılar.
Bu tema da daha çok rugan derilerin yumuşak derilerle mükemmel uyumu ile karşımıza çıkıyor. Özellikle platform mantar kaplı ayakkabılarda ve dolgu topuklu sandaletlerde karşımıza çıkacak olan Uyanış grubunda, rugan deriler sarı, turkuaz, yeşil ve mavi gibi canlı renklerin yanı sıra fosforlu renklerle de eğlenceli bir ruha sahip olmasını sağlıyor. Şeffaflık, uçuk pastellerin yoğun koyu renklerle ve canlı parlaklarla pürüzsüzce harmanladığı üç katmandan oluşan renk yelpazelerindeki hatların saflığı özenli estetik anlayışına ilham kaynağı oluyor. Mercan kırmızısı, canlı pembe, bej ve mokanın koyu bazlarının karışımı gibi beklenmedik renk kademeleriyle bizi şaşırtacak olan ayakkabılar, sütlü pasteller ile parlaklara ve feminen renklere sıcak ve bir o kadar da naif bir duruş kazandırıyor.

Esrarlı göçebe
Esrarlı Göçebe, sade yaşam stillerinden ilham alırken detaylardan kaçınmayı anahtar rol gören bir yaklaşımın ürünü. Yepyeni bir sadelik estetiği ile felsefi düşünceleri harmanlayan tema, parşömen beyazları gibi sade, sıcak nötr renkler, ten rengi, kül rengi ve yıpranmış pembeler ile karşımıza çıkıyor. Yumuşak bulut rengindeki zeminler, zengin ama romantik bir yaklaşımla lüks derilerle dans ediyor. Pudramsı renklerin altın tonlarla sade bir harmanlık kazandığı ayakkabılar ise lüks ve sofistikliği bir arada sunarken, minimalist çizgisiyle de sade şıklığı gözler önüne seriyor. Bu temada tamamen natürel deriler ve süetlerin sade ve yalın hallerinin yanı sıra ağırbaşlı stiller yılan baskılı ve altın efektli deriler ile karşımıza çıkıyor. Çoğunlukla yüksek ve alçak loaferlar, klasik ayakkabıların altın efektli kombinleri ve yılan derili düz dekolteler ile t tabanlı ayakkabılarla sofistike görünümleri kadınların beğenisine sunuyor.

Renkli Rüyalar temasında ise canlı renkler.
Betonların ve asfaltların oluşturduğu kentsel fona inat mavi, yeşil, sarı, kırmızı gibi parlak ve eğlence dolu renklerle eğlence dolu bir estetik sunuyor. Altın sarısı beklenmedik eklemeler ve detaylar ise bu genç, şehirli görünüme abartılı bir his katıyor. Renk bordürleri ve renk blokları ahenkli bir melodi yaratarak 60’lı yılların en güzel örneklerini günümüze taşıyor. Bu temada renkli ruganları düz deriler ile birlikte en canlı hallerin kullanıldığı kombinler ile görüyoruz. Mavi, yeşil, sarı ve fuşya en belirgin renkler arasında yer alıyor. Puantiyeli ve metalik deriler örgü sayalar ile birleşerek adeta ayaklardaki eğlenceyi doruğa çıkarıyor. Platformlu ve platformsuz sandaletlerde, babetlerde ve hatta klasik ayakkabılarda bile bu enerjik renklerin kullanarak gözümüzün alıştığı klasik modellerin yeniden hayat bulması sağlanıyor.


Hem spor hem şık, sade ve kullanışlı, küçük ya da büyük.
Her kadının vazgeçilmez aksesuarı çantalar, İnci’nin yeni koleksiyonunda hayat buluyor.Büyük boy çantalar, hafta sonu doğa gezileri için gereken tüm eşyaları almasını sağlarken, hem spor hem de şık bir görünüm sağlıyor. Minik omuz çantaları ise daha hafif çanta taşımak isteyen kadınlara büyük rahatlık sağlayarak, olmazsa olmaz bir ürün görevi görüyor. Mütevazı ve abartısız görünümüyle sadeliğe önem veren kadınların en gözde modeli olan büyük dikdörtgen çantalar, hafifçe uzatılmış bir stil ile karşımıza çıkıyor. Postacı çantası olarak da kullanılabilen ince bilek askılı el portföylerinde bozuk para ve kartlar için ayrı bölmelerin yer alarak sadeliğin yanın da kullanışlı olma özelliği de bir arada sunuyor.

Doktor çantaları ve dürbün kutuları gibi katı yapılar, sert muhafaza trendine ilham veriyor.
Omuz çantaları ise sert hatlarıyla derilerin doğal desen ve görünümlerinde kendini buluyor.Uzun askılar, çantaları çapraz kullanımına elverişli hale getirirken portföyler de kullanım rahatlığı sağlıyor. Çantalarda kullanılan metal plakalar, metal rengi deriler, detaylarda karşımıza çıkıyor. Sofistike ve lüks bir duruş için, yumuşak deriler ve nötr devetüyü tonları tercih ediliyor. Bu abartısız görünüm için, gizli kapamalar ve işlevsel katlamalar tüm çantalar için başrolde.Şehirli tarzda bir yaklaşım için rengarenk derilerden yapılmış kova çantalar ve sert, kulpsuz el çantaları, bir dizi çanta gözü ve cebi ile tüm eşyaları alan, kullanışlı yeni bir tarz yaratıyor. Cep kulakçıkları üzerinde kullanılan çevirmeli kilitleri olan ilikler ve metal plakalar, yetişkin şekillerine, detay katarken, kapitone dikişler geometrik bir doku katarak eski dönem çantalarını andırıyor.
modablackk.com