Moda Ayakkabı ve Çantayla Bütünleşir

Moda Ayakkabı ve Çantayla Bütünleşir Moda Ayakkabı ve Çantayla Bütünleşir MODA
Bir kadın için önce ayakkabılar gelir.Ardından da pek tabii ki çantalar. Bu muhteşem ikili bir kadının vazgeçilmezidir.Stilini tamamen değiştirebilecek güce sahiptir. Ayakkabı seçimimiz, giyim zevkimizin en önemli ipucudur. Seçtiğimiz çanta ise tarzımıza attığımız imzamızdır.

Ayakkabılar, ayağa giyilen taçlardır.


Tarz devriminize ayakkabı ve çantanızdan başlayın! Vitrinlere baktığımızda, ünlü tasarımcıların koleksiyonlarına göz attığımızda karşılaştığımız ayakkabı ve çanta trendleri kulağımıza bu sözleri fısıldıyor. Ayakkabı modasında yok yok Pump’lar, Mary Jane’ler, platform topuklar, stilettolar, apartman topuklar. Renk konusundaki muhafazakâr seçimlerinizden vazgeçmenin zamanı geldi. Fosforlu renklerden pırıl pırıl ruganlara, çılgın desenlerden çeşit çeşit topuklara, bir dolu seçeneğiniz var.

Kürk, desen ve topuk!
Soğuk kış günlerinde, kürkle detaylandırılmış ayakkabı ve çizmelerle hem ayaklarınızı sıcacık tutabilir, hem de son derece şık olabilirsiniz. Sezonun çok rağbet gören bu trendini mutlaka yakalayın. Leopar desenli çizmeler de koyu renk, sade kesimli mantolardan, pelerinlerden vazgeçemeyenler için güzel bir seçenek. Ya leopar babetlere ne demeli? Sizce de bu desen, babetin masumiyetine hoş bir seksapelite ve iddia katmıyor mu? Modablackk.com önerisi Platform topuklu botlar ve uzun çizmeler de, iş günlerinin yoğunluğunda sizi yormadan, topukların kattığı feminenliği yakalamanızı sağlayabilir. Kalın topuklu ayakkabılarsa sofistike ve iddialı tarzlara yakın kadınlar için ideal. Heykel topukları yalın, göz yormayan kıyafetlerle kombinleyin yani yalnızca onlara vurgu yapmaya dikkat edin.

Sihirbazların şapkası varsa, kadınların da çantası var.


Bu kış çok eskilerin popüler bir tarzı geri dönüş yaptı. Aynı renk çanta ve ayakkabı. Desensiz, düz kıyafetlerle bu görünümü yakalamak risksiz. Fakat iş desenli giysilere geldiğinde, dikkatli olmak gerek. Örneğin, leopar desenli bir omuz çantasını, yine leopar desenli bir çizmeyle kombinlemek, sizi bir moda kurbanına veya son derece rüküş bir kadına dönüştürebilir. Unutmayın, iddialı desenleri ayrıntı olarak taşımak, tarzınızı zenginleştirir ve stil sahibi olduğunuzu kanıtlar.

Stilinizi zenginleştiren detaylar.
Çanta modasında da bu kış detaylar revaçta. Deri ve süet materyallerin yanında, kışa sıcaklık katan örgü çantalar da rağbet görüyor. Bunlar, özellikle büyük ebatlarda, hem rahat hem de şirin bir tarzı pekiştiriyor. Omuz, kol veya el çantaları, neredeyse her büyüklükte koleksiyonları süslüyor. Sezonun öne çıkan trendlerinden olan fermuarlarla detaylandırılmış cepler, hem spor hem de abiye tarzlar için tasarlanmış. Sade tarzınızla uyum gösterecek puantiyeli, delikli veya çubuk desenli çantalar, zarafetinize zarafet katacak gibi görünüyor.


Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!