Cristiano Ronaldo CR7 Nike

Cristiano Ronaldo CR7 Nike Cristiano Ronaldo CR7 Nike Cristiano Ronaldo
Nike, CR7 koleksiyonuyla futbol ikonu Cristiano Ronaldo’yu anlatıyor.Nike,dünya futbolunun ikonlaşan ismi Cristiano Ronaldo ile hazırladığı CR7 isimli özel koleksiyonla, yıldız sporcunun taviz vermeyen cesur tarzını yansıtıyor.

Cristiano Ronaldo İle Nike CR7 Koleksiyonu


Koleksiyondaki ürünlerde yer alan Love to win hate to lose kazanmayı sev, kaybetmekten nefret et mesajı,CR7 lakaplı ünlü yıldızın saha içi ve dışındaki mükemmeliyetçiliğini ifade ediyor. İlhamını performanstan alan ürünler mavi, siyah, gri renklerde kaliteli kumaşları futbolcunun bireyselliğini yansıtan pembe ve mavi detaylarla bir araya getiriyor. 

Love To Win, Hate To Lose Felsefesi


Koleksiyondaki her parçaya taşınan Love to win, hate to lose felsefesi kazanmaya duyulan aşkı temsil eden kalp, kaybetmeye duyulan nefreti ifade eden X sembolünden oluşan logoyla ifade ediliyor. Koleksiyona ilham veren felsefe Ronaldo’nun ayırt edici 2 yönünü hayatı dolu dolu yaşayan müzik tutkunu, şakacı ve samimi kişiliğiyle hırslı, amacına kilitlenen ve gücünün zirvesinde olan futbolcu tarafını ortaya koyuyor.


AYAKABI ÇANTA : www.modablackk.com

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Haber Gönderin
Haberlerinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. sizin için yayınlayalım

Support our programmers!
Don't support the looters or the moochers!