Grayder Tasarım Profili GREYDER
Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(1 Oy)
Bu sezona damgasını vuran ayakkabı modelleriyle, kadınların ve erkeklerin büyük beğenisini kazanan Greyder ile şıklığınız devam edecek Stil sahibi seçiminiz hangisi olursa olsun Greyder hep ayağınızda olacak. Üstelik  en şık çantalarınız da Greyder mağazalarında olacak.

GREYDER 


The Naturalist,

New Modern ve City Style Koleksiyonları ile 201220/13 Kış Sezonun'da 

kentin kalbine konforlu ve asil adımlar atmaya hazır.The Natüralist ile pusulanız sizi yanıltmayacak Greyder, yeni natural koleksiyonu ile bu kış serüvencileri maceralı yolculuğunda yalnız bırakmıyor.

Engel tanımayan outdoor ayakkabılar
Mücadeleci kadınlar ve erkekler için bu kış vazgeçilmez olacak. Her türlü zorlu koşulda bile sağlam ve dayanıklılığıyla ile tüm ihtiyaçlarınız Greyder’in The Natüralist serisi ile karşılanmaya hazır.New Modern ile yaşanmışlıklarınızın hatıraları, bugünde hayat buluyor.Bazı tarzlar diğeri olmadan asla var olamaz. Nostalji ve modernizm onlar geçmişin ve geleceğin en aşık çiftleri.

Gizli güncelerde saklı kalan hatıralar
Greyder’in yeni serisi New Modern ile sokaklara zamansız adımlar atmaya hazır.Özgün ve orijinal olmak isteyenler için tasarlanan seride süet, nubuk ve kürkler dikkat çekiyor. Sonbahar ve kışın haki renkleri bordolar, grinin kirletilmiş tonları, navy ve olgun kahveler serinin en çok kullanılan renkleri arasında.


City Style ile şehriniz siz nerede olursanız olun sizinle 
Şehrin tüm çelişkileri City Style serisinde bir araya geliyor. İşlevsel ve teknolojik tasarım zıtlıklarıyla yan yana kullanılıyor. Özellikle daha yumuşak derilerle çalışılmış teknolojik tarz ve çok fazla vurgulanan rahat görünüm kış sezonu için ideal bir uyum sağlıyor.Siyah ve kahvenin yoğunluğunu yanı sıra honey gold ve cobalt mavi tonları ise seçenekler arasında sunuluyor. City Style ruhunu sizin şehrinizden alıyor, siz nereye giderseniz gidin şehrinizin ruhu bu seri ile size eşlik ediyor.

2012- 2013 kış sezonunda 

Greyder

 ürünleri ile daha sağlam ve daha şık adımlar sizleri bekliyor.

Bayanların Yeni Terendi Nike: modablackk.comEtiketler


Yorum Ekle