Greyder 2012 Yaz Kadın Greyder 2012 Yaz Kadın Koleksiyonu.
Yazı Boyutu Font boyutunu küçült Yazı Boyutunu Arttır
Bu Öğeyi Derecelendir
(0 Oylar)
Şehirli kadının şıklığı kadar rahatlığını da ön planda tutan Greyder ayakkabılar, tracking ve casual, urban casual, formal casual ve chic casual seçeneklerindeki sağlam yapısı, uzun süreli dayanıklılığı ve güven veren dinamizmiyle her koşula meydan okuyor.

Greyder 2012 Yaz Kadın Koleksiyonu

, gündüz şıklığınızı geceye taşıyabileceğiniz, hem ofise hem de günlük hayata hitap eden, feminen, klasik ve spor çizgilerin tümünü yansıtıyor.

Greyder’in sezon modelleri arasında 70’lerin izini taşıyan dolgu topuklar günlük hayatta rahatlıkla kullanılabiliyor. Hasır ve mantar topuklar yazın dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor. Cıvıl cıvıl renkleriyle tekrar hayatımıza giren

Oxford modeller

 ve ince topuklu sliettolar kadının çekiciliğini ortaya çıkarıyor. Parlak ve mat renkte yılan derisi modeller ile rugan ayakkabılar bu sezonun beğenilen diğer parçaları arasında yer alıyor.

Şehirli Greyder kadını, spor ve rahat ayakkabılarla özgür ruhunu yansıtırken feminen şıklığından da ödün vermiyor. Sıra dışı ve zarif detayların öne çıktığı koleksiyonda genç ve dinamik tarzını kendi yaratıyor.

Yüksek ökçeler daima:

Kendine güvenen, başarılı kadının vazgeçilmez markası Greyder ile şık olmak istediğinizde bunu ince yüksek topuklu ayakkabılarınızla garanti altına alabilirsiniz. Özel toplantılarınız için ilk tercihiniz mutlaka onlar olmalı.

Kısa topuklu zarafet:

Greyder’in zamansız ve klasik modellerinden oluşan zarif ayakkabıları hoş görünmenizi sağlarken, güzel ve kendinden emin duruşunuzu gün boyunca destekliyor. En yoğun zamanlarınızda ve günlük koşturmalarınızda en büyük yardımcınız kısa topuklu ayakkabılarınız olacak.

Sadelik rüzgarı:

Sade yani şık, yalın ve sofistike.sadeliğin asaleti tüm tasarımları zamanın ötesine taşıyor. Zarif ayrıntılar ve duru renklerle sadelik 2012’de altın çağını yaşıyor. Gündüz şıklığınızı geceye taşıyacak ayrıntılar bu koleksiyonda saklı.

Sıcacık renkler:

Yazın canlı renklerinin hakim olduğu koleksiyonda bu sezon en çok tercih edilecek renkler arasında, uçuk pembe, soluk mavi, açık yeşil ve gri tonlar yazın romantik havasını ayaklarda da yaşatıyor. Pastel maviler, yeşiller, morlar ve bejler oldukça dikkat çekiyor.


Tangerine tango ve kiremit tonları, parlak maviler ve viski tonları, aynı zamanda yeşilin, kahve ile lacivertin birçok tonunu göreceğimiz bir sezon bizleri bekliyor. Turkuvaz ise detayda göze çarpan renklerden olacak.

Greyder Kadın Koleksiyonu’nda, limon sarısı ve turuncu renkler ön plana çıkarken, beyaz ile kombine edilen nude ton turuncular bu sezon da trend olmaya devam ediyor.
Etiketler


Yorum Ekle